Ładowanie...
Skontaktuj się

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

e-mail

info@zentime.pl

Oferta dla firm

firma@zentime.pl

Formularz kontaktowy

Konrad Falba

Założyciel ZenTime
Konrad Falba

Konrad w przeciągu kilku miesięcy porzucił całe dotychczasowe “normalne” życie, rozwijającą się karierę zawodową i wkroczył na ścieżkę odnajdywania siebie. Przez ostatnie lata jego praktyka i chęć dotarcia do źródła, zrozumienia swojego istnienia poprowadziła go przez różne kraje Europy, nauczycieli z dalekiego wschodu, aż bo dżunglę Amazońską w Peru i Brazylii. 

Na swojej drodze do samopoznania spędził wiele czasu sam na sam, medytując oraz kontemplując, w odosobnieniu i w ciszy (m.in. W głębi dżungli Amazońskiej, bez dostępu do telefonu, internetu i innych dobrodziejstw dzisiejszego świata). Odbył również proces bretariański pozwalający mu na nowo zrozumieć i zdefiniować kwestie żywieniowe człowieka, podczas którego spędził 45 dni w medytacji, nie spożywając żadnego pokarmu, jedynie wodę.

ZenTime

Misja ZenTime jest prosta. Przekazać techniki medytacyjne i mindfulness dla zwiększenia zdrowia i spełnienia z życia w jak najprostszy, angażujący sposób.

W ZenTime chcemy, aby jak najwięcej osób mogło doświadczyć pozytywnego wpływu medytacji również w swoich życiach. Dlatego oferujemy szeroki zakres usług, od medytacji prowadzonych aż po warsztaty stacjonarne. Tak, aby każdy wybrał odpowiednią formę nauki przystosowaną do siebie. Wierzymy, że proces odkrywania siebie ma nie tylko uczyć, ale również bawić. 

Shopping Cart
Przewiń do góry
Send this to a friend