Ładowanie...

Więcej o sesjach dedykowanych relacjom

Dla kogo jest ten program?
Co zawiera program?

Czego dowiesz się podczas konsultacji

Jaki wpływ mają Twoje myśli na obecną chwilę? Odkryj swoje podświadome zachowania, które realnie wpływają na Twoje życie.

Dowiedz się czym jest inteligencja emocjonalna.

Poznaj techniki, dzięki którym w zamian kłótni i dyskusji bez końca pojawią się rozmowy z zrozumieniem, przybliżające Cię do upragnionego celu.

Wraz z wiedzą jak coś zrobić, niezbędna jest praktyka. Dowiedz się w jaki sposób wprowadzać zmiany do swojego życia.

Poznaj techniki i sposoby na zauważenie, zrozumienie skąd pochodzą i puszczenie wolno, ograniczających Cię zachowań tak, aby nie wpływały więcej na Twoje życie.

Poznaj techniki kończenia zbędnych dyskusji i kłótni. Dowiesz się również jak nie wchodzić w takie sytuacje już w pierwszym miejscu.

Poznaj swoje podświadome zachowania i ich destruktywny wpływ na Twoje życie. Zrozum je i przejmij kontrolę, świadomie decydując o swoim losie.

Rekomendacje

5/5
Ogromną wiedzę podaje w sposób absolutnie czytelny i bardzo często humorystyczny. Słuchasz go bez napięcia, śmiejesz się do łez i nagle zauważasz, że świat się zaczyna naprawiać. Nie wiadomo dokładnie jak to działa. Magia czy profesjonalizm?
ANNA BORKOWSKA
5/5
Miałam szczęście poznać cudowną osobę, która swoją wiedzą, pasją i mądrością potrafi wskazać realną drogę do pozytywnych zmian.
EDYTA BŁASZCZYK

Wybierz, aby być szczęśliwym!​

Shopping Cart
Przewiń do góry
Send this to a friend