Ładowanie...

Sesje Indywidualne

Spotkania 1:1

Zapraszam Cię na pracę 1:1, gdzie w bezpiecznej przestrzeni i w poszanowaniu Twoich wartości będziemy w stanie poruszyć ważne dla Ciebie tematy. Zwracając uwagę na to, co tej uwagi wymaga. Uzdrawiając to, co wymaga uzdrowienia. W zależności od złożoności rzeczy, którą chcesz przepracować może być potrzebne jedno lub więcej spotkań w celu pełnej transformacji, dla zadawalających Cię efektów.

Z doświadczenia jednak wiem, że niejednorktonie wystarczy już pierwsza sesja, aby rozpocząć cały proces zmian i uzdrawiania.

Poniżej znajdziesz najpopularniejsze formy umawianych spotkań.

Zapraszam,

Referencje

Co mówią inni

Ogromną wiedzę podaje w sposób absolutnie czytelny i bardzo często humorystyczny. Słuchasz go bez napięcia, śmiejesz się do łez i nagle zauważasz, że świat się zaczyna naprawiać. Nie wiadomo dokładnie jak to działa.

Magia czy profesjonalizm?

Anna Borkowska

Przejmij kontrolę nad swoim życiem i znajdź równowagę, której potrzebujesz!

  • Poznaj siebie i swoją prawdziwa naturę.
  • Dokonuj korzystnych, pozytywnych zmian i świadomie zarządzaj swoim życiem. 
  • Poszerz świadomość ciała, ducha, umysłu i zrozumienia siebie.
  • Obudź i wykorzystaj cały swój potencjał w 100%.
  • Pozbądź się blokad, starych schematów, niekorzystnych przekonań i nawyków.
  • Rozwijaj swoją świadomość.
01.

Zmniejsz poziom stresu & niepokoju

Uwolnij ciało od napięć i stresu. 

Świadomie wyrażaj emocje i zarządzaj nimi. 

Obudź ekspresję swojego ciała.

02.

Zyskaj kontrolę nad swoim życiem​

Uzdrowów oraz zbuduj prawdziwy i świadomy kontakt z samym sobą, relację z ludźmi, ze swoim ciałem i otaczającym Cię światem.

03.

Odzyskaj wewnętrzny spokój

Zacznij zauważać swoje utarte schematy/zachowania, które niekorzystnie wpływają na Twoje życie, Twoje relacje oraz stają na drodze do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Odnajdź swoją nową narrację

Cennik

Prowadzący

Konrad Falba

Szaman, uzdrowiciel, od wielu lat na ścieżce rozwoju i zrozumienia ludzkiej istoty. Pobierał nauki od mistrzów dalekiego wschodu, mnichów oraz plemiennych szamanów Ameryki Południowej. To właśnie tam spędził również wiele czasu w odosobnieniu, w głębi dżungli Amazońskiej, przechodząc specjalistyczne diety szamańskie pod przewodnictwem szamana z wieloletnim doświadczeniem. Przeszedł również proces Praniczny, w trakcie którego spędził 45 dni w medytacji, nie spożywając żadnego pokarmu, jedynie wodę. Wierzy, że każdy z nas ma w sobie ogromną moc. Teraz dzieli się zdobytą wiedzą, aby każdy, tak jak i on, mógł nanieść w swoim życiu pozytywne, transformujące zmiany i odnaleźć głęboki, wewnętrzny spokój.

„To w ciszy jesteś w stanie usłyszeć najwięcej. Zamknij oczy, wsłuchaj się, wszechświat nieustannie do Ciebie mówi”

Shopping Cart
Przewiń do góry
Send this to a friend